Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Bezpieczne zakupy

Jako firma o ponad dziesięcioletniej historii działalności z całą odpowiedzialnością gwarantujemy za bezpieczeństwo Twoich zakupów w naszym sklepie internetowym. Odnosi się to zarówno do bezpieczeństwa w zakresie połączeń internetowych i poufności transmisji danych, jaki i bezpieczeństwa wynikającego ze specyfiki oferowanych przez nas produktów dla Państwa zdrowia.

 

Bezpieczne korzystanie ze strony oraz bezpieczne płatności gwarantują:

- ceryfitkat SSL (protokół sieciowy używany do bezpiecznych połączeń internetowych, przyjęty jako standard szyfrowania na stronach WWW. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet),

- weryfikacja bezpieczeństwa strony internetowej i nas jako firmy przez operatora płatności, który pośredniczy w dokonywanych przelewach bankowych i płatnościach kartami.

 

Bezpieczeństwo zdrowotne produktów: 

Jako firma zajmująca się obrotem suplementami diety podlegamy obowiązkowej urzędowej kontroli organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej i jesteśmy zarejestrowani w Sanepidzie pod numerem wpisu: HŻ-465/8/2-9014.

Wszystkie produkty, które wysyłamy do klientów posiadają etykiety w języku polskim i są zgłoszone w Głównym Inspektoracie Sanitarnym zgodnie z Ustawą o Bezpieczeństwie Żywności i Żywienia.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl